XIII Sportowy Dzień Przedszkolaka

8 grudzień 2022
XIII Sportowy Dzień Przedszkolaka odbył się na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich. W sportowych zmaganiach udział wzięła Grupa Mrówek z naszego Przedszkola. Przedszkolaki brały m.in. udział w skoku w dal, liczona była odległość wszystkich dzieci w danej grupie, rzucały woreczki do wyznaczonych punktów, a następnie musiały je zbierać; bieg slalomem z pałeczką oraz strzelanie goli. Czekając na wyniki przedszkolaki miały dodatkową atrakcję ... Przeciąganie liny z Mikołajem i jego pomocnikami Na trybunach zasiadały pozostałe dzieci z grupy Biedronek i zagrzewały swoich kolegów do walki. Jak na prawdziwym sportowym turnieju, nie zabrakło medali, pucharów i nagród. Przedszkolaki z Grupy Mrówek zajęły II Miejsce w zawodach; dostały medale oraz puchar za zajęcie II miejsca.

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2022-11-30 14:55:54)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2022-12-13 07:29:03)