Grupa Żabki

15 maj 2024
14 maja przedstawiciele naszego przedszkola wzięli udział w II GMINNYM PRZEGLĄDZIE " ŚLĄSKIE BAJTLE". Lena i Adaś zaprezentowali wiersz pt. "G jak gebis". Przegląd miał na celu wzbogacenie wiedzy o polskiej kulturze regionalnej oraz kształtowanie wśród dzieci postaw proregionalnych.Lena i Adaś pięknie deklamowali wiersz a swój występ wzbogacili strojami śląskiej ołmy i ołpy.

11 maj 2024
11 maja odbył się długo wyczekiwany "Spacer drogami Szymiszowa". W tym roku połączony on został z obchodami Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały program artystyczny dla Rodziców a następnie wszyscy wyruszyli w teren. Motywem przewodnim tegorocznego spaceru był kamień i z tej okazji gościem specjalnym była rodzina Flintstonów. Dla rodziców przygotowano kawę, ciast i grilla a na dzieci czekał dmuchaniec oraz wrak race. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa przygotowana przez nasze mamy. Dzięki temu przedsięwzięciu pozyskano pieniądze na rzecz przedszkola. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, zaangażowanym za organizację spaceru.

Informację wprowadził(a): Ewa Nocoń (2023-11-13 20:56:01)
Informację zmodyfikował(a): Ewa Nocoń (2024-05-15 14:36:57)