"Czary - Mary"- czyli pokaz iluzji w przedszkolu

17 styczeń 2023
Dzisiejszy dzień okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, lub zmieniały kolory, pojawiały się ozdoby na choinkę, które dzieci wraz z Elfem (Iluzjonista) wyczarowały. Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2023-01-19 07:38:31)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2023-01-19 08:24:50)