Jasełka w Grupie Mrówek

14 grudzień 2022
W naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z grupy Mrówek. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców, występowały w pięknych strojach wraz oprawą muzyczną, czyli kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Kolędy, dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2022-12-15 08:30:17)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2022-12-15 08:33:06)
Liczba odwiedzin: 111966