Pasowanie na przedszkolaka i świąteczne spotkanie w Grupie Świerszczyków

16 grudzień 2022
Pasowanie na przedszkolaka to bardzo wyjątkowa uroczystość dla naszych najmłodszych przedszkolaków.
Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci, na którym mali artyści zaprezentowali przygotowany występ. Dla wszystkich był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Ewę Frątczak. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Po Pasowaniu i występach rodzice wraz z dziećmi w ramach spotkania Świątecznego w przedszkolu przygotowywali świąteczne kartki i ozdoby. Przedszkolaki były szczęśliwe, że mogą wraz z rodzicami w przedszkolu zrobić coś wspólnego.
Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciu, za ich osobisty udział pięknie dziękujemy!!!

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2023-01-19 06:58:21)