Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 5

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
BIEDRONKI

To my, Biedronki.
Jesteśmy grupą dzieci pięcio i sześcio letnich.
Być starszakiem, to brzmi dumnie i odpowiedzialnie.
Chętnie uczestniczymy w licznych wycieczkach, imprezach. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć, budować. Lubimy zajęcia plastyczne, podczas których poznajemy różne nowe techniki, stając się małymi artystami. .
To wspaniałe być starszakiem!

***

Drodzy Rodzice! Pomimo sytuacji mającej miejsce w kraju, chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy z Wami cały czas. Dajcie znać jak wygląda Wasze "domowe przedszkole" . Codzienne propozycje aktywności i zadania umieszczane na stronie przedszkola w zakładkach poszczególnych grup możecie podzielić na części. Nie są to materiały obowiązkowe, ale jeżeli macie ochotę to zachęcamy do korzystania z nich. Wykonane prace plastyczne zgromadźcie, aby po powrocie do przedszkola móc się nimi cieszyć i wspólnie omówić.. Dzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami i problemami , by wspólnie przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. Dbajcie o siebie!!
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Ewa Młynarczyk (2017-12-04 15:35:18)
Informację zmodyfikował(a): Ewa Młynarczyk (2020-06-18 20:16:19)