Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 5

Przedszkole Publiczne nr 5
w Strzelcach Opolskich

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
30 listopad 2023
PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 5 W STRZELCACH OPOLSKICH JUŻ CZUJĄ MAGIĘ ŚWIĄT…!
30 listopada 2023 r. wszystkie grzeczne dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 w Strzelcach Opolskich, a było ich ponad 130 wyruszyły na spotkanie ze Świętym Mikołajem do jego chaty w Jura Parku w Krasiejowie. Bajkowe postacie filmów animowanych wprowadziły dzieci w niezwykły, świąteczny klimat. Z pomocą dzielnych Elfów w pachnącej świątecznej atmosferze dekorowały pierniki. Wreszcie nadszedł ten wyjątkowy moment, w którym Święty Mikołaj obdarował każde dziecko wymarzonym prezentem. Dzieci magię świąt przywiozły do przedszkola i będą dzielić się nią z innymi….

29 listopad 2023
29 listopada świętowaliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. W każdej z grup był to dzień pełen magii, wróżb, słodkości i tańców.

11 listopad 2023
11 listopada 2023 w Strzelcach Opolskich wspólnie świętowaliśmy Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji delegacja naszego przedszkola, rodzice oraz dzieci złożyły kwiaty pod pomnikiem Ofiar Wojen i Przemocy.

10 listopad 2023
Jak co roku upamiętniliśmy w naszej placówce kolejną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości, biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", która polega na wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego o symbolicznej godzinie 11:11.

9 listopad 2023
W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, opolski oddział fundacji "Mam Marzenie" postanowił obdarować pluszakami, innymi zabawkami oraz prezentami małych pacjentów opolskich szpitali pediatrycznych, w tym również szpital w Strzelcach Opolskich. My także chcielibyśmy dołączyć do akcji i zachęcić Was do udziału w zbiórce - zwłaszcza, że skupia się ona na pomocy maluszkom takim jak nasi wychowankowie. Zbieramy nowe misie, nowe pluszaki, materiały plastyczne, bloki, kredki, farby, wycinanki, kolorowanki, zabawki szumiące, wyciszające, a także takie, które można zdezynfekować ( klocki, zabawki plastikowe itp.) Ważne, by były to rzeczy nowe, tylko takie mogą trafić na oddziały szpitalne. Zbiórka trwa do 15 listopada 2023 r. (środa), potem przekażemy je do opolskiego oddziału Fundacji. Dary zbieramy do wystawionego kosza przeznaczonego na ten cel. Dziękujemy za udział w akcji, tak bliskiej sercu nas wszystkich.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:47:24)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2023-12-05 13:52:18)
Liczba odwiedzin: 100265
Do góryStopka

Zamknij