Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 5

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
30 wrzesień 2022
W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

29 wrzesień 2022
Przedstawianie pt.: "Kopciuszek" organizowany przez Strzelecki Ośrodek Kultury, przedszkolaki miały okazję wyjść na przedstawienie i zobaczyć historię kopciuszka w wersji musicalu.

21 wrzesień 2022
23 września nasze przedszkolaki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. W tym dniu w przedszkolu królowały kolory jesienne. Tego dnia organizowane były zajęcia i zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswajały sobie wiadomości o rozpoczynającej się porze roku.

20 wrzesień 2022
Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, jako że to święto naszych podopiecznych mieli dzień pełen wrażeń :D

19 wrzesień 2022
Pierwsze spotkanie z teatrem w tym roku szkolnym w naszym przedszkolu. Gościliśmy Teatrzyk Wróbelek Elemelek z przedstawieniem pt.: "Dobre maniery".

15 wrzesień 2022
15.09.2022 Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT.

14 wrzesień 2022
W dniu 13.09.2022r. dzieci z grupy „Mrówek” uczestniczyły wraz z Seniorami w korowodzie na plac Żeromskiego oraz odbył się występ artystyczny przedszkolaków.

1 wrzesień 2022
Witamy w nowym roku szkolnym wszystkich przedszkolaków.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:47:24)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2022-09-30 14:12:45)