Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 5

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
26 styczeń 2022
Teatr Bajkowe Skarbki Śląska przyjechał do naszego przedszkola, by umilić nam dzień ciekawym przedstawieniem pt. " Opowieść z zimowej doliny".

19 styczeń 2022
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedszkolnego Kiermaszu Świątecznego. Dzięki Państwa szczodrości i hojnym wpłatom za pyszne wypieki, piękne ozdoby i świąteczne upominki zebrano kwotę 671 zł. Dochód z Kiermaszu zasili zbiórkę organizowaną z inicjatywy Rady Rodziców Przedszkola Publicznego Nr 5 na doposażenie przedszkolnego placu zabaw - "Wpłać piątaka dla przedszkolaka". Dziękujemy! Dyrektor Przedszkola oraz Rada Rodziców.

17 styczeń 2022
Drodzy Rodzice! BAL KARNAWAŁOWY z zabawami i tańcami zbliża się wielkimi krokami! Dzień balu: 28 stycznia (piątek, godziny dopołudniowe). Aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:47:24)
Informację zmodyfikował(a): Ewa Frątczak (2022-01-26 13:46:02)