24 czerwiec 2024
W dniu 24.06.2024 r. dzieci z grupy „Mrówek” uczestniczyły wraz z Seniorami w korowodzie na plac Żeromskiego.

20 czerwiec 2024
W czwartek 20 czerwca starszaki wzięły udział w Rajdzie Przedszkolaka. Dzieci przeszły całkiem sporą odległość, ponieważ trasa rajdu obejmowała przejście z ogrodu przedszkolnego w Strzelcach Opolskich do naszego oddziału zamiejscowego w Rożniątowie. Na miejscu czekał na nas słodki poczęstunek oraz grill a o dobrą zabawę zadbały pani nauczycielka Zuza, która zorganizowała dzieciom gry i zabawy na świeżym powietrzu.

20 czerwiec 2024
Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z nowo przyjętymi dziećmi na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 27.06.2024 (czwartek) o godzinie 16:00.

18 czerwiec 2024
Niesamowitą przygodę przy baśniowym zamku przeżyły starszaki, które kończą swoją edukację przedszkolną i wybrali się na wycieczkę do "Szkoły Magii i Czarodziejstwa" w Mosznej. Podczas wycieczki pierwszaki zwiedziły przepiękny zamek oraz uczestniczyły w zajęciach w „Szkole Magii i Czarodziejstwa”. Za pomocą Tiary Przydziału - magicznej czapki wprost z historii o Harry’m Potterze – uczniowie odnaleźli swój dom oraz nowych przyjaciół. Podczas zwiedzania zamku każdy z uczniów otrzymał specjalną szatę członkowską i brał udział w dalszej magicznej przygodzie. Przedszkolaki walczyły między sobą przy użyciu mieczy rycerskich - całkowicie bezpiecznej broni. Uczestniczyli też w pokazie tworzenia eliksirów. Na zakończenie dzieci otrzymały certyfikat członkostwa w „Szkole Magii i Czarodziejstwa” na którym mogły się podpisać pismem kaligraficznym.

18 czerwiec 2024
W dniu dzisiejszym dzieci z grup Motylki, Pszczółki i Biedronki wzięli udział w Mini Euro zorganizowanym na Stadionie Miejskim w Strzelcach Opolskich.

14 czerwiec 2024
Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców oraz pracownikom Przedszkola Publicznego nr 5 w Strzelcach Opolskich za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i organizacji Przedszkolnego Festynu Rodzinnego, który odbył się w naszym przedszkolu w miniony piątek, tj. 14.06.2024r. Wasza pomysłowość, wsparcie materialne, rzeczowe i organizacyjne oraz niebagatelny wkład pracy pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy. Dziękuję również wszystkim Rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie przybywając z dziećmi na festyn - mam ogromną nadzieję, że był to dla Państwa mile spędzony czas integracji całej społeczności przedszkolnej. Z pozdrowieniami Beata Kaliciak -dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5 w Strzelcach Opolskich.

12 czerwiec 2024
W grupie Biedronek odbył się Dzień Rodziny oraz Uroczyste Pożegnanie Starszaków.

11 czerwiec 2024
W dniu dzisiejszym odwiedziły nas Panie z Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich z teatrzykiem "Leśne Przygody Amelki"

3 czerwiec 2024
Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki opuściły mury przedszkola, by w malowniczych okolicznościach przyrody uczcić to wyjątkowe święto jakim jest Dzień Dziecka! Dzieci z grup: Pszczółki i Motylki pojechały do Parku Przygód i Atrakcji - Alele w Wilkowicach. Dzieci były zachwycone zwierzątkami, które tam zobaczyły oraz mogły się pobawić w Parku przygód.

1 czerwiec 2024
Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami włączyły się w świętowanie tych wyjątkowych dla mieszkańców Strzelec Opolskich dni. W sobotę rano dzieci wzięły udział w Biegu Strzelca, a później uczestniczyły w korowodzie rozpoczynającym obchody Dni Ziemi Strzeleckiej. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:47:24)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2024-06-26 12:31:34)