25 listopad 2022
,,Misia zawsze się przytula.”
25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‚Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.
"Jest taki miś, niezwykły miś, wszyscy go dobrze znamy. I to wiadomo nie od dziś, że bardzo go kochamy..."

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2022-11-24 08:41:28)
Informację zmodyfikował(a): Beata Berstling (2022-11-30 14:24:54)