Dzień Pluszowego Misia - Dołącz do Akcji

9 listopad 2023
W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, opolski oddział fundacji "Mam Marzenie" postanowił obdarować pluszakami, innymi zabawkami oraz prezentami małych pacjentów opolskich szpitali pediatrycznych, w tym również szpital w Strzelcach Opolskich. My także chcielibyśmy dołączyć do akcji i zachęcić Was do udziału w zbiórce - zwłaszcza, że skupia się ona na pomocy maluszkom takim jak nasi wychowankowie. Zbieramy nowe misie, nowe pluszaki, materiały plastyczne, bloki, kredki, farby, wycinanki, kolorowanki, zabawki szumiące, wyciszające, a także takie, które można zdezynfekować ( klocki, zabawki plastikowe itp.) Ważne, by były to rzeczy nowe, tylko takie mogą trafić na oddziały szpitalne. Zbiórka trwa do 15 listopada 2023 r. (środa), potem przekażemy je do opolskiego oddziału Fundacji. Dary zbieramy do wystawionego kosza przeznaczonego na ten cel. Dziękujemy za udział w akcji, tak bliskiej sercu nas wszystkich.

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2023-11-14 14:42:33)