Festyn Przedszkolny

14 czerwiec 2024
Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców oraz pracownikom Przedszkola Publicznego nr 5 w Strzelcach Opolskich za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i organizacji Przedszkolnego Festynu Rodzinnego, który odbył się w naszym przedszkolu w miniony piątek, tj. 14.06.2024r. Wasza pomysłowość, wsparcie materialne, rzeczowe i organizacyjne oraz niebagatelny wkład pracy pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy. Dziękuję również wszystkim Rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie przybywając z dziećmi na festyn - mam ogromną nadzieję, że był to dla Państwa mile spędzony czas integracji całej społeczności przedszkolnej. Z pozdrowieniami Beata Kaliciak -dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5 w Strzelcach Opolskich.

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2024-06-18 14:35:35)