Wycieczka do Zamku w Mosznej

18 czerwiec 2024
Niesamowitą przygodę przy baśniowym zamku przeżyły starszaki, które kończą swoją edukację przedszkolną i wybrali się na wycieczkę do "Szkoły Magii i Czarodziejstwa" w Mosznej. Podczas wycieczki pierwszaki zwiedziły przepiękny zamek oraz uczestniczyły w zajęciach w „Szkole Magii i Czarodziejstwa”. Za pomocą Tiary Przydziału - magicznej czapki wprost z historii o Harry’m Potterze – uczniowie odnaleźli swój dom oraz nowych przyjaciół. Podczas zwiedzania zamku każdy z uczniów otrzymał specjalną szatę członkowską i brał udział w dalszej magicznej przygodzie. Przedszkolaki walczyły między sobą przy użyciu mieczy rycerskich - całkowicie bezpiecznej broni. Uczestniczyli też w pokazie tworzenia eliksirów. Na zakończenie dzieci otrzymały certyfikat członkostwa w „Szkole Magii i Czarodziejstwa” na którym mogły się podpisać pismem kaligraficznym.

Informację wprowadził(a): Beata Berstling (2024-06-24 08:38:53)